Naujos kartos efektyviai veikiantis vėdinimas

190

Jei mūsų namai yra labai sandarūs, kartas nuo karto privalome į savo namus įsileisti šviežio oro – tai galime padaryti atidarydami duris arba langus. Tačiau tokios priemonės ne visuomet būna veiksmingos, jei iš savo namų norime visiškai pašalinti nemalonius kvapus, užkirsti kelią pelėsio formavimuisi, pernelyg dideliam drėgmės lygiui ir nuolatos palaikyti šviežią patalpų orą. Tai geriausiai gali padaryti naujos kartos patalpų vedinimas.

Jo dėka galime nesirūpinti dėl minėtų problemų, kadangi vėdinimo sistema gali automatiškai veikti būtent taip kaip jums yra tinkamiausia. Tai taip pat leidžia užtikrinti, kad patalpose bus reikiama oro temperatūra. Ypač tuomet, kai prasideda šaltasis metų laikas ir mūsų namai pradedami šildyti, vėdinimo sistema yra nepamainoma priemonė pašalinti visus neigiamus padarinius, kuriuos gali sukurti pernelyg karštas patalpų oras. Jei naudojamės centriniu šildymu – minėta priemonė yra tiesiog būtina.

Dar svarbiau, kad labai dažnai senos statybos namuose yra skleidžiama pernelyg daug šilumos, kuri taip pat greitai prarandama. Tai tiesiogiai įtakoja didžiules šildymo sąskaitas, o norimos šilumos lygio labai dažnai negalime pajusti. Dėl šios priežasties turėtume pasirūpinti vėdinimu, kuris neleistų prarasti gaunamos šilumos, tačiau tuo pačiu metu mūsų namuose palaikytų norimą komfortą.

Juk, jei mūsų namai yra labai dideli – savo jėgomis reguliariai išvėdinti visas patalpas gali būti tiesiog neįmanoma. Be to, tai gali pareikalauti labai didelių pastangų ir laiko. Todėl visą tai daryti patiems tikrai neverta. Kai šiandien galime naudotis pažangiomis vėdinimo sistemomis, kam vargti patiems ir nebūti tikriems dėl galutinio rezultato?

Jei pasirinksite tinkamas priemones savo namuose esančiam šviežiam orui palaikyti, neabejotinai pajusite kur kas didesnį komfortą ir malonumą. Be to, sumažės įvairių galimų ligų kilimo tikimybė, kadangi ore nebeliks jokių kenksmingų medžiagų ir dalelių, galinčių sukelti įvairias alergines reakcijas ir peršalimo ligas. O ką jau kalbėti apie patalpų būklės išsaugojimą – jose nesikaups drėgmė, todėl nebebus palankių sąlygų pelėsiui atsirasti. Tai reiškia, kad vėdinimas kiekvienus namus efektyviai saugo nuo įvairių nemalonių bėdų atsiradimo.