Plaukų aksesuarai – neatskiriama įvaizdžio dalis

188

Istorija mena, kad moterims plaukų aksesuarai buvo aktualūs jau nuo XIX a. Tuo laiku buvo įprasta galvą puošti sidabriniais lankeliais, papuoštais gėlėmis ir plunksnomis. Po kurio laiko aksesuarai plaukams imti gaminti iš įvairių augalų, šilko. Šiandien dizaineriai vieningai pripažįsta, jog lankelis yra puiki įvaizdžio dalis, kuriai negali atsispirti ir Lietuvos merginos.

Lankeliai kaip plaukų aksesuarai pasirenkami įvairiomis progomis bei kasdienai. Dažnai vakarėlių metu lankelis tampa vienas pagrindinių stiliaus akcentų. Tuomet galima rinktis išskirtinius lankelius su karoliukais, natūraliais akmenimis, blizgučiais, ryškiomis spalvomis.

Mados profesionalai kasmet informuoja apie besikeičiančias tendencijas ir praneša, kas bus ypač madinga šį sezoną. Paskutiniu metu stilistų ir gerą skonį turinčių moterų ypač mėgiami dideli lankeliai, kaspinai, segės plaukams. Gausus plaukų aksesuarų pasirinkimas suteikia laisvę ir leidžia atrasti sau tinkantį papuošalą bet kokį stilių mėgstančioms moterims. Jų galima įsigyti ir internetu, pavyzdžiui, Varle.lt interneto parduotuvėje.

Norinčioms pasipuošti ir atrodyti stilingai, labai svarbu rinktis aksesuarus, derančius prie Jūsų pamėgto stiliaus. Kasdien į darbą keliauti tvarkingai surištais plaukais reiškia atsakomybę. Ši šukuosena yra ne tik patogi, bet ir visada gražiai atrodo. Pasirinkusi mėgiamą surišimą, tokia šukuosena galite keliauti ne tik į darbą, bet ir į susitikimą ar vakarėlį. Į tvarkingai surištus plaukus dažnai įsegamas dailus plaukų segtukas. Kai norima pabrėžti gerą skonį, dažnai rišamos originalios plaukų gumytės su akmenukais ar kaspinėliais.

Mėgstančioms laisvą stilių ir ypač savimi pasitikinčioms moterims priimtiniausia plaukų šukuosena – palaidi plaukai. Tai tinka tiek trumpus, tiek ilgus plaukus turinčioms damoms. Trumpiems plaukams papuošti puikiai pasitarnaus plaukų smeigtukas su dailia gėlyte ar kitu papuošimu, o norint papuošti ilgus plaukus, puikiai tinka segės plaukams, suteikiančios išskirtinio stiliaus.

Moterims, kurioms patinka plaukų aksesuarai, svarbu žinoti, kokius papuošalus Joms nešioti tinka. Apvalaus veido merginoms gražiausiai atrodo masyvūs papuošalai: platus lankelis, stori kaspinai, daug įvairių segtukų. Jei Jūsų veidas ovalo formos – Jums puikiai tiks beveik visų rūšių segtukai, segės ar lankeliai. Tačiau nereikia nešioti visko vienu metu, skonį reikia išlaikyti pasirenkant stilių pabrėžiančias detales.

Plaukų aksesuarai taip pat gali būti neblogos dovanos, tačiau juos reiktų dovanoti labai atsargiai – būtina įsitikinti, kad žmogus, kuriam dovanosite, juos tikrai nešioja.